WYNIKI X EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY Z MITOLOGII SŁOWIAŃSKIEJ ORAZ Z MITOLOGII GRECKIEJ I RZYMSKIEJ

listopadzie 2022 r. przedstawiciele Zespołu Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie brali udział w dwóch olimpiadach o randze ogólnopolskiej. Pierwsza olimpiada sprawdzała wiedzę uczniów z zakresu mitologii greckiej i rzymskiej. Reprezentantką naszej szkoły w tej dyscyplinie była Eliza Tyka (kl. 1TL), natomiast Norbert Kiełbasa (kl. 3TI)Alicja Kowal (kl. 2THL) i Maja Oleksa – Skubisz (kl.1TI) napisali testy wiedzy sprawdzające znajomość mitologii słowiańskiej. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy za uczestnictwo w rywalizacji.

Za przygotowanie reprezentantów do konkursu odpowiadały Pani Katarzyna Stpiczyńska i Pani Izabela Jach.

Uczestnikom dziękujemy za dział w olimpiadzie i życzymy dalszego rozwijania swoich zainteresowań.