Szanowni Nauczyciele, Pracownicy Szkoły

„Oto jest nasz dzień codzienny, nasze małe budowanie,

Trud uparty i niezmienny, nieustanne kształtowanie”.

I. Gałczyński

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wyrażam słowa uznania dla całego Grona Pedagogicznego oraz wszystkich Pracowników szkoły.  Życzę wszystkim nauczycielom aby trudowi wkładanemu w edukację towarzyszyły zaufanie i szacunek uczniów oraz satysfakcja z dobrze wykonywanej pracy. Niech praca z młodzieżą będzie przyjemnością a sukcesy uczniów nagrodą za codzienny trud.

Do życzeń dołączam wyrazy uznania dla Państwa codziennego trudu, wszystkich podejmowanych działań służących rozwojowi Szkoły oraz uczącej się w Jej murach młodzieży. Gratuluję wytrwałości i życzę aby nigdy nie utraciliście Państwo chęci pracy z drugim człowiekiem.

Byłym Nauczycielom i Pracownikom Szkoły chciałam także podziękować za wieloletni trud włożony w wychowanie młodego pokolenia i rozwój Zespołu Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, które przypomina doniosłość faktu utworzenia w 1773r. Komisji Edukacji Narodowej gratuluję Państwu przyznanych odznaczeń państwowych, nagród Dyrektora szkoły. Są one wyrazem uznania dla Państwa wysiłku, osiągnięć i autorytetu zawodowego.

Proszę przyjąć najlepsze życzenia sukcesów zawodowych i osobistych, satysfakcji płynącej z pracy, a przede wszystkim sił i zdrowia. Życzę Państwu i Waszym Rodzinom szczęścia i doświadczania samego dobra.

Wszystkim serdecznie dziękuję  i gratuluję !!!

Halina Cygan

ZSzZ w Dynowie

Dynów, 14 października 2023 r.