Święto Patrona Szkoły – Kardynała Stefana Wyszyńskiego  i nadanie nowego sztandaru Szkole Podstawowej w Hłudnie.

zobacz zdjęcia ..>>

W dniu 24 maja 2024r. społeczność Szkoły Podstawowej w Hłudnie uroczyście obchodziła Święto Patrona szkoły – Kardynała Stefana Wyszyńskiego, połączone z nadaniem szkole nowego sztandaru. Uroczystość rozpoczęła msza św. w Kościele Parafialnym pod wezwaniem św. Klary w Hłudnie pod przewodnictwem ks. Zdzisława Babiarza i ks. Wojciecha Misia. Następnie zaproszeni goście, uczniowie, nauczyciele, rodzice udali się do szkolnej sali gimnastycznej, gdzie miał miejsce montaż słowno – muzyczny w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Hłudnie oraz  wystąpienia Pani Dyrektor Agaty Dudy, a także zaproszonych gości.

Na zaproszenie Dyrektora Szkoły Podstawowej w Hłudnie Pani Agaty Dudy w uroczystych obchodach Zespół Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie reprezentowała Pani Dyrektor Halina Cygan. W imieniu całej społeczności  Pani Dyrektor w pamiątkową tablicę wbiła okolicznościowy „gwóźdź”, przekazała życzenia i gratulacje oraz ikonę z Kardynałem Stefanem Wyszyńskim.