Wycieczka klasy 3a

Wycieczka klasy 3a – branżowej szkoły I stopnia w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych w Bieszczady.

W dniu 26.09.2024 r. uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie z klasy 3a branżowej szkoły I stopnia w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych pod opieką Pana Krystiana Serwatki i Pana Jana Małachowskiego uczestniczyli w wycieczce w Bieszczady. Wycieczka rozpoczęła się od dojazdu do Uherzec Minneralnych na stację Bieszczadzkich Drezyn Rowerowych, gdzie po krótkim instruktażu pracowników obsługi, uczniowie wraz z opiekunami, wyruszyli w podróż na drezynach. Przejazd na odcinku około 9 km przebiegał  malowniczą trasą. Pomimo włożonego wysiłku fizycznego wszyscy byli zadowoleni z przejazdu.  Następnym punktem zwiedzania była Solina. Po krótkiej przerwie na posiłek, grupa udała się do ,,Portu Solina” na wycieczkę statkiem po Jeziorze Solińskim. Po rejsie był czas wolny na zwiedzanie zapory oraz zakup pamiątek. Przed godziną 18 wycieczka dotarła na parking przy Zespole Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie.