Jubileusz 80-lecia Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie

12 października 2024 r. po zakończonej mszy św. w Kościele Parafialnym pw. św. Wawrzyńca w Dynowie, uczestnicy uroczystości Jubileuszu 80-lecia Liceum Ogólnokształcącego w Dynowie, udali się do budynku szkoły, gdzie odbyła się część artystyczna i uroczystości jubileuszowe.

Zespół Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie, reprezentowała  Dyrektor szkoły – Pani Halina Cygan, która w imieniu Dyrektorów szkół i placówek oświatowych Powiatu Rzeszowskiego, wspólnie z Dyrektorem Zespołu Szkół w Tyczynie  – Panią Dorotą Tarańską – Klęsk i Dyrektorem Zespołu Szkół w Sokołowie Małopolskim – Panem  Antonim  Kulą, przekazała list gratulacyjny, oraz okolicznościową pamiątkę i kwiaty.