Międzyklasowy turniej piłki nożnej chłopców oraz Międzyklasowy turniej piłki siatkowej dziewcząt o puchar dyrektora szkoły.

 W dniu 19.06.2026 r. na obiektach sportowych Zespołu Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie odbył się Turniej w piłce nożnej chłopców i piłce siatkowej dziewcząt o puchar dyrektora szkoły w ramach obchodów Dnia Sportu Szkolnego zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego i Samorząd Uczniowski. Do rywalizacji zgłosiło się 5 drużyn chłopców (1TPL, 2TPS, 3TI, 3a oraz 4TI) i 2 drużyny dziewcząt (3TL i 4TH).

     Mecze chłopców odbywały się według systemu „każdy z każdym”.  Po emocjonującej i zażartej sportowej rywalizacji prowadzonej w duchu „fair play” triumfatorami Międzyklasowego Turnieju Piłki Nożnej Chłopców zostali uczniowie klasy 2TPSII miejsce zajęła klasa 3TI, natomiast III miejsce przypadło w udziale klasie 3a.     Międzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt wygrały uczennice z klasy 3TL, a II miejsce zdobyły dziewczęta z klasy 4TH. Zwycięskie drużyny otrzymały okazałe Puchary Dyrektora Szkoły. Natomiast pozostałe drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy przygotowane przez Samorząd Uczniowski. Ponadto nagrodami indywidualnymi (statuetkami) wyróżniono:  Jakuba Kędziora – Król Strzelców, Krystiana Nahacza – Najlepszy Bramkarz, Kamilę Brożynę – Najlepsza Zawodniczka Turnieju piłki siatkowej.

Dziękujemy Pani Dyrektor Halinie Cygan za patronat nad Turniejami, wszystkim drużynom za sportową postawę, nauczycielom wychowania fizycznego za zorganizowanie i przeprowadzenie zawodów oraz Samorządowi Uczniowskiemu za współpracę organizacyjną. Już dziś zapraszamy całą społeczność uczniowską na kolejne turnieje w nowym roku szkolnym.

 Ze sportowym pozdrowieniem , nauczyciele wychowania fizycznego i opiekunowie Samorządu Uczniowskiego