VIII Wojewódzki Konkurs Wiedzy Logistycznej 2023

24 kwietnia 2023r. w Zespole Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie odbył się szkolny etap VIII Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Logistycznej organizowanego przez Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie.

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Logistycznej jest międzyszkolnym przedsięwzięciem, którego zadaniem jest:

• wyróżnienie szczególnie uzdolnionych uczniów,
    • zdobycie doświadczenia przydatnego podczas części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w zawodzie technik logistyk i technik spedytor,
  • promocja kształcenia na kierunkach logistycznych i spedycyjnych,
  • pobudzenie zainteresowania tematyką logistyczną i spedycyjną,
  • wymiana doświadczeń zawodowych,
  • współpraca między podmiotami kształcącymi w/w zawodach.

Do konkursu przystąpili uczniowie z klasy 2THL, 3THL oraz 4THLa. Ich zadanie polegało na rozwiązaniu testu wiedzy składającego się z 25 pytań o zróżnicowanym poziomie trudności. Wyniki rywalizacji poznamy w późniejszym terminie. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwały Pani Renata Łybacka, Pani Agnieszka Smaroń oraz Pani Anna Kałamucka.