II miejsce drużyny chłopców Zespołu Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie w Powiatowej Licealiadzie w piłce nożnej chłopców.

II miejsce drużyny chłopców  Zespołu Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie w Powiatowej Licealiadzie w piłce nożnej chłopców.

Dnia 21.04.2023r. na Orliku Miejskim w Dynowie odbyła się  Powiatowa Licealiada w piłce nożnej chłopców. Udział w tych zawodach wzięła  drużyna naszej szkoły, która była gospodarzem całego turnieju. Rozgrywki toczone w duchu FAIR -PLAY cieszyły się sporym zainteresowaniem, a udział w nich wzięło, aż 6 zespołów z Powiatu Rzeszowskiego. Oprócz naszej drużyny rywalizowały drużyny z następujących szkół: LO DYNÓW, ZSTiW TRZCIANA, ZS TYCZYN, ZS SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI oraz ZS KAMIEŃ.

Uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce. Gospodarze turnieju wystąpili w następującym składzie: Dominik Kurdziel  – kl. 4TIa, Jakub Sarnicki  – kl. 4TPSa, Jakub Baran – kl. 4TPSa, Damian Mazur  – kl. 4TPSa, Seweryn Ostafiński – kl. 4TPSa, Michał Skałuba – kl.  4THLb, Bartłomiej Kubrak – kl. 4TIb, Kacper Chrapek – kl. 2TI,  Filip Goleś – kl. 1TL, Gabriel Paściak – kl. 1TL, Bartłomiej Duda 1TL, Filip Bielec – kl. 1a. Opiekunem zespołu był Pan Paweł Gierula.     Drużynie i opiekunowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.