II Etap XV Międzyszkolnego Konkursu Biblijnego „Troska o Boży porządek”  dla uczniów szkół ponadpodstawowych Archidiecezji Przemyskiej.

II Etap XV Międzyszkolnego Konkursu Biblijnego  „Troska o Boży porządek”   dla uczniów szkół ponadpodstawowych Archidiecezji Przemyskiej.

W dniu 25 kwietnia 2023r. w auli Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Krośnie odbył się II etap  XV Międzyszkolnego Konkursu Biblijnego „Troska o Boży porządek”  dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Zespół Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie, pod opieką ks. Dominika Majchrowicza reprezentowała trójka uczniów:

Krzysztof Krzywiński – kl. 4TPSa, Aleksandra Gierula – kl. 3THL, Natalia Gierlach – kl. 4TIa.

Organizatorami konkursu są: Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w KrośnieWydział Nauki Katolickiej Archidiecezji Przemyskiej oraz Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie, Oddział w Krośnie. Konkurs przeznaczony jest dla młodzieży ze szkół ponadpodstawowych Krosna i okolic, ale otwarty jest dla uczniów wszystkich szkół ponadpodstawowych z Archidiecezji Przemyskiej.I część konkursu polegała na wypełnieniu testu składającego się z 35 pytań otwartych i zamkniętych. Następnie w II części najlepsza 5 uczniów zmierzyła się z częścią ustną –  odpowiadając na pytania jury przed wszystkimi uczestnikami konkursu.  Wszystkim uczniom dziękujemy za podjęcie trudu przygotowania, przystąpienia do konkursu i reprezentowanie naszej szkoły.