Dni otwarte w Zespole Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie.

Dni otwarte  w Zespole Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie.

W dniach 10.05.2023r. – 11.05.2023r. Zespół Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie zorganizował dzień otwarty szkoły dla uczniów szkół podstawowych. Szkoła swoje podwoje otwiera przez cały okres rekrutacji na nowy rok szkolny 2023/2024. Na zaproszenie Zespołu Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie odpowiedzieli uczniowie ze szkół w: Bachórzu, Dylągowej, Pawłokomie, Harcie, Łubnie, Ulanicy, Jaworniku Polskim, Manasterzu, Bachórcu, Dubiecku, Nienadowej, Dynowie (nr 1 i nr 2), Hłudnie, Izdebkach, NozdrzcuWesołej, Wesołej – Ujazdach, Warze.

W trakcie „Dni otwartych” uczniowie szkół podstawowych wraz z opiekunami mogli zwiedzić szkołę, poznać szczegółowo ofertę edukacyjną i wyposażenie w pomoce dydaktyczne. Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie wraz z opiekunami przygotowali dla uczniów szkół podstawowych wiele ciekawych pokazów. Na specjalne zaproszenie szkoły w dniach otwartych uczestniczyli wykładowcy i studenci Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu, którzy zaprezentowali bardzo ciekawe pokazy z różnych dziedzin. Ponadto ciekawe zaprezentowali pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie i Podkarpackiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy w Rzeszowie.