Podsumowanie Powiatowego Konkursu na infografikę zachęcająca do szczepień ochronnych.

Podsumowanie Powiatowego Konkursu  na infografikę zachęcająca do szczepień ochronnych.

W dniu 16 maja 2023 r. w siedzibie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie odbyło się uroczyste ogłoszenie zwycięzców konkursu na Infografikę zachęcającą do szczepień ochronnych. Konkurs skierowany był do uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu miasta i powiatu rzeszowskiego i był objęty honorowym patronatem Starosty Rzeszowskiego – Pana Józefa Jodłowskiego. Po powitaniu gości przez Pana Jaromira Ślączkę – Dyrektora Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie, odbyło się wręczenie nagród ufundowanych przez Starostwo Powiatowe w Rzeszowie i dyplomów dla wszystkich uczestników oraz uhonorowanie laureatów konkursu. Nagrody wręczył Pan Marek Sitarz – Wicestarosta Rzeszowski. W podsumowaniu konkursu uczestniczyli uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego pod opieką Pani Karoliny Bal. Cieszy nas, że aż trzy osoby z naszej szkoły: Alicja Kowal (kl. 2THL), Daniel Drewniak (kl. 4TPSa), Karol Sarnicki (kl. 3TI), otrzymały wyróżnienie.

Prace konkursowe uczniowie przygotowali pod opieką Pani Stanisławy Gronko – nauczyciela chemii. Uczniom i opiekunce gratulujemy!