Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2023/2024

Szanowni Uczniowie i Rodzice.

Szanowni Nauczyciele, Pracownicy Szkoły.

Witam po dwumiesięcznej przerwie w nauce i szkolnych obowiązkach która – jestem tego pewna – zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli minęła zbyt szybko. Czas płynie – płynie nieubłaganie – a z doświadczenia wiem, że najpiękniejsze chwile w życiu mijają najszybciej. Mam nadzieję, że w czasie tych wakacji, przeżyliście wiele takich chwil – równie pięknych, co szybko przemijających.

Po wakacyjnym odpoczynku w nowy rok szkolny 2023/2024 wchodzimy z nadziejami, marzeniami, planami. Nauczyciele podejmują lub kontynuują działania zmierzające do tego by ich wychowankowie osiągnęli jak najlepsze wyniki w nauce i wychowaniu. Uczniowie marzą o dobrych ocenach. Wszyscy troszczymy się o to, aby warunki nauki były jak najlepsze, a uczniowie dobrze przygotowali się do dalszego kształcenia dla odnalezienia swojego miejsca w ciekawym lecz trudnym współczesnym świecie.

Przed nami kolejny rok pracy, której efekty widać będzie dopiero po wielu latach. Pamiętajmy, że „wszystko co doskonałe, dojrzewa powoli ”.

Życzę wszystkim u progu nowego roku szkolnego cierpliwości, zdrowia oraz wiary we własne możliwości.

Halina Cygan

ZSzZ w Dynowie