Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 w Zespole Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie .

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024  w Zespole Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie .

W dniu 4 września 2023r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie odbyła się uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2023/2024. Starszego Wizytatora Podkarpackiego Kuratorium Oświaty w Rzeszowie Panią Magdalenę Ćwikłę, Dziekana Dekanatu Dynowskiego Ks. dr Prałata Norberta Podhoreckiego, byłego Dyrektora szkoły, a zarazem Prezesa Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Zawodowych w Dynowie Pana Stanisława Tymowicza, Przewodniczącą Rady Rodziców Panią Ewę Trzynę, Radnego Miasta Dynów Pana Piotra Krupę, wszystkich nauczycieli, pracowników niepedagogicznych powitała Dyrektor szkoły Halina Cygan. Szczególnie serdecznie zostali powitani uczniowie klas pierwszych.

Podczas uroczystości przez Starszego Wizytatora Podkarpackiego Kuratorium Oświaty w Rzeszowie  Panią Magdalenę Ćwikłę i Dyrektora szkoły Panią Halinę Cygan, zostały wręczone aż 12 uczniom, stypendia z Programu Stypendialnego Powiatu Rzeszowskiego na rok szkolny 2023/2024 przyznane przez Zarząd Powiatu Rzeszowskiego na czele ze Starostą Panem Józefem Jodłowskim i Wicestarostą Panem Markiem Sitarzem.

Na ręce Dyrektora szkoły Pani Haliny Cygan gratulacje i życzenia z okazji nowego roku szkolnego 2023/2024, przekazali: Pan Józef Jodłowski Starosta Rzeszowski wraz z Panem Markiem Sitarzem Wicestarostą Rzeszowskim, Pani Małgorzata Rauch Podkarpacki Kurator Oświaty w imieniu której list gratulacyjny przekazała Starszy Wizytator Podkarpackiego Kuratorium Oświaty w Rzeszowie Pani Magdalena Ćwikła, Dziekan Dekanatu Dynowskiego Ks. dr Prałat Norbert Podhorecki, Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Zawodowych w Dynowie Pan Stanisław Tymowicz, w imieniu którego list gratulacyjny i przepiękne kwiaty, przekazali Pani Bogusława Pinkowicz wraz z Panem Piotrem Marcinkiem. Ponadto list gratulacyjny z okazji nowego roku szkolnego 2023/2024 przesłał Pan Zbigniew Chmielowiec Poseł na Sejm RP.

Uroczystą akademię z okazji nowego roku szkolnego przygotowali: Pani Katarzyna Marcinek, Pan Piotr Marcinek, Pani Karolina Prokop, Pan Paweł Gierula wraz z Samorządem Uczniowskim.                                                            autor Halina Cygan