Wojewódzkie podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół, gmin, powiatów i klubów za rok szkolny 2022/2023.

Zespół Szkół Zawodowych im. Kardynała/ Stefana Wyszyńskiego w Dynowie w najlepszej 10 – tce w Wojewódzkim Współzawodnictwie Sportowym Szkół w roku szkolnym 2022/2023.

W dniu 29 września 2023r. w Świlczy odbyło się wojewódzkie podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół, gmin, powiatów
i klubów za rok szkolny 2022/2023. Zespół Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie znalazł się w gronie najlepszych szkół ponadpodstawowych pod względem rywalizacji sportowej, zajmując IV miejsce w województwie w kategorii Licealiady. Patronat nad klasyfikacją szkół objęła Pani Małgorzata RauchPodkarpacki Kurator Oświaty, która wręczyła także na ręce dyrektora szkoły, Pani Haliny Cygan oraz nauczycieli wychowania fizycznego, Pana Pawła Gieruli i Pana Marka Paściaka pamiątkową statuetkę oraz nagrodę rzeczową. Prowadzący uroczystość Pan Jacek BigusWiceprezes Podkarpackiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Rzeszowie podkreślił, iż obecność dynowskiego Zespołu Szkół Zawodowych im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie w gronie najlepszych szkół Podkarpacia w rywalizacji sportowej jest kolejną historyczną chwilą zarówno dla Podkarpackiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego, jak i dla samej szkoły, która może być dumna z osiągnięcia kolejnego takiego sukcesu.

Wszystkim zawodnikom i nauczycielom wychowania fizycznego serdecznie gratulujemy!

(HC)