Serdeczne podziękowania Dyrekcji, Pedagogom i Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Dynowie

Dyrekcja, Pedagodzy i Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Dynowie

Szanowni Państwo

Składamy serdeczne podziękowania za przepiękną wiązankę postawioną na grobie naszego taty śp. Edwarda Owskiego w 60 rocznicę powstania Szkoły, której poświęcił najlepsze lata swojego krótkiego życia. Pozostanie on w naszej i naszych bliskich pamięci na zawsze. Ale ogromnie cieszy nas i bardzo to sobie cenimy, że Państwo także pamiętają i co roku z okazji Dnia Nauczyciela czy Wszystkich Świętych dają temu wyraz. Za wszystko dziękujemy, pozdrawiamy i życzymy sukcesów zawodowych i osobistych.

Bożena Kotlarska z d. Owska i Ryszard Owski.