AKCJA CHARYTATYWNA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

2 lata temu u Karoliny lekarze wykryli nowotwór… Guz, który stanowi ogromne niebezpieczeństwo, ciągle rośnie i niszczy życie 15-latki. Rodzice mają czas do końca lutego 2023 roku, by zebrać ogromną kwotę, dlatego proszą o ratunek!

„Boimy się, co przyniesie przyszłość… Jedyną nadzieję na to, że guza da się usunąć w całości, daje prof. Schuhmann z kliniki uniwersyteckiej w Tybindze. Operacja będzie bardzo trudna, jest jednak konieczna, by ratować córkę. Czekamy jeszcze na ostateczny kosztorys, ale już wiemy, że walka o zdrowie i życie Karoliny zbliży się do kwoty ok. 80 000 euro.

Prosimy, pomóżcie nam zebrać te pieniądze! Niestety, czas nie jest naszym sprzymierzeńcem… Guz rośnie, a my musimy działać szybko! Przyjmą nas dopiero wtedy, gdy zbierzemy całą kwotę na leczenie. To dla Karoliny jedyna szansa, by odzyskać zdrowie. Bardzo prosimy o ratunek!”   Mama

W odpowiedzi na apel mamy Karoliny oraz osób zaangażowanych w zbiórkę pieniędzy na  leczenie dziewczynki Samorząd Uczniowski w Zespole Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie ogłasza wśród całej społeczności szkolnej akcję charytatywną, której celem jest zbiórka środków pieniężnych na jej operację w Niemczech. W najbliższych dniach tj. od 6 lutego 2023 r. do 8 lutego 2023 r. członkowie Samorządu Uczniowskiego będą chodzić po klasach i zbierać na ten cel pieniądze.

Będziemy bardzo wdzięczni za zaangażowanie się w zbiórkę dla Karoliny, bo jak pisze mama dziewczynki „tu każda miniona sekunda, to strata, a każdy grosz, to kolejny krok do celu, do szansy dla Karoliny”. Mamy nadzieję, że Karolina wygra walkę z rakiem i będzie cieszyć się życiem, a my choć trochę jej w tym pomożemy.Jednocześnie informujemy, że trwa zbiórka środków na leczenie Karoliny na stronie www.siepomaga.pl/karolina-burylo

w ZSzZ w Dynowie