Choinka „Nadziei”

Akcja Choinka „Nadziei” na rzecz pensjonariuszy Domu Pogodnej Starości w Dynowie.

W dniu 12.12.2023r. na zaproszenie Kierownika Domu Pogodnej Starości w Dynowie p. Adama Sochackiego (absolwenta szkoły) w ramach świątecznej akcji „Choinka Nadziei” uczniowie z klasy 3TI (członkowie Szkolnego Koła Caritas pod opieką p.Karoliny Bal i p. Elżbiety Kiszki) podarowali mieszkańcom Domu Pogodnej Starości im. św. Brata Alberta w Dynowie przepięknie udekorowaną żywą choinkę.  Coroczna Akcja „Choinka Nadziei”  jest organizowana przez Zespół Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie, we współpracy z Nadleśnictwem Dynów na czele z p. Krzysztofem Strzyżem – Nadleśniczym Nadleśnictwa Dynów. Ten symboliczny gest, z pewnością uprzyjemni pensjonariuszom Domu Pogodnej Starości im. św. Brata Alberta w Dynowie, okres Świąt Bożego Narodzenia.