DYNOWINKA 4/316 - WYDANIE SPECJALNE ZSzZ w Dynowie

Szanowni Państwo , Szanowni Czytelnicy

Zapraszam, zapraszamy – jak każdego roku w maju do lektury szkolnego specjalnego wydania DYNOWINKI./…../Jesteśmy przekonani jako społeczność szkolna Zespołu Szkół Zawodowych im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie, że dla wielu z Państwa, dla uczniów i rodziców to wydanie będzie dokumentacją osiągnięć szkolnych uczniów i zarazem miłą pamiątką w przyszłości.

Pedagodzy i psycholog szkolny, w krótkich artykułach chcą Państwu zwrócić uwagę, niezależnie od typu szkoły i wieku, na narastające młodzieżowe problemy, bo być może niedostrzegany dotąd problem uczniowski w domu, będzie inaczej traktowany. Zachęcam Państwa – Rodziców do szerokiej współpracy ze szkołą w interesie naszym, Waszym i Waszych dzieci, a Naszych uczniów. Zapewne z przyjemnością, wielu z Państwa zobaczy swoje dzieci wyróżnione, nagrodzone lub biorące udział w różnych szkolnych akcjach. Zapraszam do lektury.

Dyrektor szkoły      –     Halina Cygan