DYSKOTEKA SZKOLNA

W dniu 28 listopada 2023 r. w Zespole Szkół Zawodowych w Dynowie odbyła się dyskoteka szkolna zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Celem imprezy była integracja zespołów klas pierwszych z całą społecznością uczniowską. Oczekiwana przez młodzież dyskoteka przyciągnęła wszystkich, którzy chcieli bawić się przy rytmach popularnych obecnie utworów oraz wspólnie spędzić czas. Dziękujemy naszym kolegom Dawidowi Bujdaszowi z klasy 4THL oraz Franciszkowi Chruszczowi z klasy 3TI za oprawę muzyczną i techniczną dyskoteki oraz tym koleżankom i kolegom, którzy zaangażowali się w organizację imprezy.

Szczególne podziękowanie składamy naszym nauczycielom, którzy zgodzili się pełnić dyżur i dbali o nasze bezpieczeństwo – wychowawcom klas pierwszych: p. Beacie Irzyk, p. Renacie Mazur, p. Magdalenie Wolańskiej, p. Kindze Ziaja i p. Bogdanowi Sieńko oraz p. Izabeli Jach, p. Katarzynie Marcinek, p. Piotrowi Marcinkowi i p. Grzegorzowi Pietrykowskiemu.

Dziękujemy Dyrekcji Szkoły p. Halinie Cygan i p. Piotrowi Zdebowi za przychylność i możliwość zorganizowania dyskoteki szkolnej, a także wszystkim pracownikom obsługi za pomoc członkom SU w pracach organizacyjno-porządkowych.