Etapie wojewódzki konkursu ” Leśne Żywioły”

Udział uczniów Zespołu Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie w etapie wojewódzkim konkursu ” Leśne Żywioły” zorganizowanego  przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Krośnie.

W dniu 19.04.2024r. w siedzibie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie obył się etap wojewódzki Konkursu „Leśne Żywioły”. W zmaganiach wzięło udział dwudziestu uczniów ze szkół z całego Podkarpacia. Naszą szkołę reprezentowały: Anna Gierula – kl. 2TL, Sylwia Dudek – kl. 2TH, Weronika Zielińska oraz Aleksandra Gierula z kl. 4THL.

Uczniowie musieli zmierzyć się z ponad dwudziestoma pytaniami otwartymi z zakresu katastrof oraz zagrożeń mających wpływ na stan drzewostanu w naszym kraju. Mimo ogromu pracy włożonej w przygotowania do konkursu niestety nie udało się zająć upragnionego miejsca na podium. Mimo to jesteśmy dumni z naszych uczennic, musimy zaznaczyć, że znalazły się one w najlepszej grupie wyłonionej w pierwszym etapie konkursu, w którym wzięło udział 645 osób z 48 szkół z całego Podkarpacia. Każdy z uczestników otrzymał dyplom oraz wartościowe nagrody. Opiekę nad uczniami sprawował Pan Paweł Siwulec.  Zdobyta wiedza zostaje z nami na całe życie i rozwija naszą osobowość- jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy za włożony trud w reprezentowanie naszej szkoły.