Festiwal Sztafet  w Stalowej Woli

Finał Wojewódzki w ramach Licealiady – Festiwal Sztafet  w Stalowej Woli.

Dnia 2.10.2024r. na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli odbył się Finał Wojewódzki w ramach Licealiady – Festiwal Sztafet. W zawodach tych udział wzięli uczniowie naszej szkoły. Reprezentacja dziewczyn pod okiem Pana Bartłomieja Walusa wystąpiła w składzie: Patrycja Flisak, Julia Radoń, Wiktoria Bujdasz, Anna Gierula (sztafeta 4×100) oraz Aleksandra Niedzielska, Kaja Trzyna, Sylwia Dudek, Nikola Bielec (sztafeta 4×400).

Natomiast w skład drużyny chłopców weszli: Krystian Skubisz, Adrian Hyliński, Krystian Skarbiński, Mateusz Kij (sztafeta 4×100) oraz Dawid Bujdasz, Filip Goleś, Bartosz Chrapek, Maciej Sarnicki (sztafeta 4×400). Opiekunem teamu jest Pan Marek Paściak. Na oficjalne wyniki rywalizacji trzeba jeszcze poczekać. Należy tutaj wspomnieć, że rozegrane zawody stały na bardzo wysokim poziomie ponieważ był to Finał Wojewódzki i udział w nich wzięły najlepsze drużyny z całego województwa podkarpackiego. Drużynom i opiekunom serdecznie gratulujemy!