Finał Wojewódzki w ramach Licealiady - „Festiwal Sztafet”.

Dnia 03.10.2022r.  na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji   w Stalowej Woli odbył się Finał Wojewódzki w ramach licealiady- „Festiwal Sztafet”.  W zawodach tych udział wzięli uczniowie naszej szkoły. Reprezentacja dziewczyn pod okiem Pana Tomasza Chrapka wystąpiła w składzie: Patrycja FlisakJulia RadońWiktoria Bujdasz, Martyna Bandyk (sztafeta 4×100) oraz  Aleksandra NiedzielskaSylwia Dudek , Faustyna Martowicz, Bernadeta Tymowicz (sztafeta 4×400). W skład rezerwy weszły: Kinga Czerkies i Iwona Czajkowska.

Natomiast w skład drużyny chłopców weszli: Dawid WróbelMichał KaszyckiŁukasz Skarbiński, Maciej Sarnicki (sztafeta 4×100) oraz Garbiel Paściak, Radosław Domin, Bartosz Chrapek, Kamil Pyrcz (sztafeta 4×400). Opiekunem „teamu” jest Pan Paweł Gierula.

Wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco : II miejsce zajęła sztafeta 4×400 chłopców , II miejsce sztafeta 4×100 chłopców natomiast sztafeta dziewcząt 4×100 zajęła XIII miejsce, a sztafeta dziewcząt 4×400 uplasowała się na XIV pozycji.

Należy tutaj wspomnieć, że rozegrane zawody to Finał Wojewódzki i udział w nich wzięły najlepsze drużyny z całego województwa podkarpackiego, więc uzyskane wyniki należy uznać za bardzo dobre.

Drużynom i opiekunom serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne sportowe sukcesy.