Jubileusz 10- lecia Szkoły Muzycznej I stopnia w Dynowie.

W dniu 21.11.2023 r. w Domu Strażaka w Dynowie odbyła się uroczystość Jubileuszu 10-lecia Szkoły Muzycznej I Stopnia w Dynowie. Na zaproszenie Dyrektora Szkoły p. Jerzego Kołodzieja i Burmistrza Miasta Dynowa p. Zygmunta Frańczaka, w uroczystościach udział wzięli: Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Dynowie p. Halina Cygan i Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół ZSzZ w Dynowie p. Stanisław Tymowicz. Po wysłuchaniu wystąpień Gospodarzy i prezentacji działalności Szkoły Muzycznej, p. Dyrektor Halina Cygan w imieniu Zespołu Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie i Stowarzyszenia Przyjaciół ZSzZ w Dynowie, przekazała na ręce p. Dyrektora Jerzego Kołodzieja, list gratulacyjny i okolicznościowy prezent, słowa gratulacji i pamiątkowy obraz zostały także przekazane p. Burmistrzowi Zygmuntowi Frańczakowi. W trakcie uroczystości odbyły przepiękny koncert w wykonaniu uczniów i nauczycieli Szkoły Muzycznej I Stopnia w Dynowie.  Gratulujemy jubileuszu i dziękujemy za zaproszenie.