Jubileuszu 80-lecia Zespołu Szkół w Sokołowie Małopolskim

W dniu 26.09.2024r. w odbyła się uroczystość Jubileuszu 80-lecia Zespołu Szkół w Sokołowie Małopolskim. Na zaproszenie: Starosty Rzeszowskiego p.Krzysztofa Jarosza,  Wicestarosty Rzeszowskiego p. Jerzego Bednarza, Przewodniczącego Rady Powiatu Rzeszowskiego p. Tomasza Wojtona i Dyrektora Szkoły p. Antoniego Kuli, w uroczystościach udział wzięła Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie p. Halina Cygan. Po uroczystym przekazaniu młodzieży nowego sztandaru przez dyrektora szkoły oraz złożeniu uroczystego ślubowania a także wysłuchaniu wystąpień Gospodarzy, zaproszeni goście przekazali gratulacje i podziękowania.

Pani Dyrektor Halina Cygan w imieniu Zespołu Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie, a także w imieniu pozostałych dyrektorów szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Rzeszowski, wspólnie z p. Elżbietą Klaczak – Łach – dyrektorem LO w Dynowie i p. Przemysławem Janikiem – dyrektorem MOS w Rzeszowie, przekazali na ręce p. Dyrektora Antoniego Kuli i p. Wicedyrektor Anny Kolano, list gratulacyjny, okolicznościowy prezent i kwiaty. W trakcie uroczystości odbył się  przepiękny montaż słowno – muzyczny w wykonaniu uczniów i  absolwentów Zespołu Szkół w Sokołowie Małopolskim.  Gratulujemy jubileuszu i dziękujemy za zaproszenie.