Kolejny udany dzień, ale… Zawody sportowe Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej w Rzeszowie.

Kolejny udany dzień, ale…  Zawody sportowe Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej w Rzeszowie.

5 października 2023r. na stadionie „Resovii” Rzeszów odbyły się zawody sportowe w ramach Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej. Był to kolejny dobry dzień w wykonaniu naszych sportowców, ale co dla wszystkich zainteresowanych jest bardzo smutną wiadomością kontuzji doznał nasz czołowy sprinter Michał Kaszycki. Mamy nadzieję, że szybko wróci do pełni zdrowia, czego mu serdecznie życzymy.  Reprezentacja dziewczyn pod okiem Pana Pawła Gieruli wystąpiła w składzie: Patrycja Flisak, Julia Radoń, Wiktoria Bujdasz (100m), Iwona Czajkowska, Aleksandra Niedzielska, Faustyna Martowicz (800m), Mariola Tłuścik, Anna Gierula, Martyna Bandyk  (skok w dal), Nikola Bielec, Patrycja Pękalska, Aleksandra Szewczyk (pchnięcie kulą). Sztafetę 4x100m utworzyły: Julia Radoń, Patrycja Flisak, Wiktoria Bujdasz, Martyna Bandyk.

Natomiast w skład drużyny chłopców weszli: Dawid Wróbel, Krystian Skarbiński, Dominik Pełzak (100m), Bartosz Chrapek, Gabriel Paściak, Radosław Domin (800m), Filip Piątek, Maciej Sarnicki, Hubert Niemiec (skok w dal), Emmanuel Dańczak, Mateusz Szerszeń, Bartosz Dymczak (pchnięcie kulą) oraz  sztafeta 4x100m Dawid Wróbel, Maciej Sarnicki, Krystian Skarbiński i Michał Kaszycki. Opiekunem „teamu” jest Pan Marek Paściak.

Miejmy nadzieję, że obydwie drużyny znajdą się w gronie się w gronie 15 najlepszych drużyn w województwie, co da awans do finału. Drużynom i opiekunom serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne sportowe sukcesy.