Konkurs fotograficzno – plastyczny „Dary lasu - malowane światłem lub pędzlem”

Nadleśnictwo Dynów zaprasza uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych do wzięcia udziału w konkursie fotograficzno – plastycznym pod hasłem „Dary lasu – malowane światłem lub pędzlem”. Wierzymy, że ta wspólna przygoda może przynieść wiele korzyści, rozwijając kreatywność, umiejętności artystyczne i techniczne, jednocześnie zwiększając świadomość ekologiczną i budując więź z przyrodą. Ponadto pozwoli wzbudzić w dzieciach i młodzieży poczucie odpowiedzialności za środowisko oraz stworzy okazję do zdobycia cennych i ciekawych nagród.

Dokładne informacje dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie. Regulamin i informacje na temat konkursu dostępne są również na stronie internetowej www.dynow.krosno.lasy.gov.pl  oraz mediach społecznościowych Nadleśnictwa Dynów.

Z poważaniem,

Jacek Gałuszka

Nadleśniczy

Regulamin konkursu „Dary lasu – malowane światłem lub pędzlem”..>>pdf