MIKOŁAJKI SZKOLNE

W dniu 8 grudnia 2023 r. w Zespole Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie odbyły się mikołajki szkolne zorganizowane przez Samorząd Uczniowski we współpracy z nauczycielami wychowania fizycznego. Święty Mikołaj wraz ze swoim orszakiem odwiedził każdą klasę i wszystkich pracowników ZSzZ w Dynowie, rozdając słodkie upominki.

Następnie na sali gimnastycznej odbył się Mikołajkowy turniej koszykówki. Dziewczęta reprezentowały 3 klasy. Natomiast chłopcy wystawili 9 drużyn. Pierwsze miejsce wśród dziewcząt zajęła klasa 2TH, drugie miejsce klasa 4THL, a trzecie miejsce klasa 1TL. Natomiast w rywalizacji chłopców, zwyciężyła drużyna klasy 5TIa, drugie miejsce zajęła klasa 3TI, a miejsce trzecie przypadło w udziale klasie 2TL. Nauczyciele wychowania fizycznego przyznali także nagrody indywidualne dla zawodników, którzy zdobyli najwięcej punktów w całym turnieju. Wśród dziewcząt najlepsza okazała się Martyna Bandyk z klasy 2TH, natomiast wśród chłopców najwięcej punktów zdobył Bartłomiej Duda z klasy 2TL. Gratulujemy wszystkim drużynom biorącym udział w sportowej zabawie.

Serdecznie dziękujemy nauczycielom wychowania fizycznego p. Alinie Paściak, p. Pawłowi Gieruli, p. Piotrowi Marcinkowi i p. Markowi Paściakowi za zorganizowanie turnieju, sędziowanie meczów oraz przekazanie nagród rzeczowych dla najlepszych zawodników, a także wszystkim uczniom za wspólnie spędzony czas.Dziękujemy p. Dyrektor Halinie Cygan oraz p. Wicedyrektorowi Piotrowi Zdebowi za umożliwienie przeprowadzenia dzisiejszych rozgrywek i mikołajek szkolnych.