Powiatowa Licealiada w drużynowych i indywidualnych biegach przełajowych w Dynowie.

Powiatowa Licealiada  w drużynowych i indywidualnych biegach przełajowych w Dynowie.

Dnia 14.04.2023r. w Dynowie odbyła się Powiatowa Licealiada w drużynowych i indywidulanych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Dziewczyny rywalizowały na trasie o długości 1000m, natomiast trasa chłopców była o 200m dłuższa.

Drużyna dziewcząt Zespołu Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie uplasowała się na III miejscu, a w drużyna chłopców Zespołu Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie odniosła zwycięstwo.

Natomiast w klasyfikacji indywidualnej I miejsce zajął Kamil Pyrcz z klasy 4TPSa, II miejsce zdobył Łukasz Jasiński z klasy 4TIb, a III miejsce wywalczył Bartosz Chrapek z klasy 1TI. Opiekunami zespołów byli Pan Paweł Gierula i Pan Marek Paściak. Wszystkim serdecznie gratulujemy.