„POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”

Regionalny etap Konkursu Wiedzy o Prawie Pracy dla uczniów szkół ponadpodstawowych

„POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”.

W dniu 7 marca 2024r. w Zespole Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie odbył się drugi etap konkursu dla uczniów szkół ponadpodstawowych uczestniczących w realizacji programu edukacyjnego Okręgowego Inspektoratu Pracy w Rzeszowie „Kultura bezpieczeństwa”. Państwowa Inspekcja Pracy w Warszawie wspólnie z oddziałem regionalnym po raz kolejny zorganizowała konkurs z wiedzy o bezpieczeństwie i higienie pracy oraz prawie pracy dla uczniów szkół ponadpodstawowych pt. „Poznaj swoje prawa w pracy”.

Drugi etap konkursu dla województwa podkarpackiego wyłania dwie osoby, które będą reprezentowały województwo podkarpackie w Warszawie podczas etapu ogólnopolskiego. W etapie regionalnym w tym roku o punktowane miejsca walczyło 66 uczniów szkół ponadpodstawowych. Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Gierula z klasy 4THL (5 – letnie technikum w zawodzie technik logistyk) i Mateusz Demczak z klasy 5TIa (5 – letnie technikum w zawodzie technik informatyk). Uczniowie zdobyli dużą liczbę punktów zajmując wysokie miejsca w konkursie. Uczniowie w czasie konkursu przebywali pod opieka pani Anny Fary. Gratulujemy!