„Świadomy cyberzagrożeń – bezpieczny w realu"

Uroczysta gala wręczenia nagród laureatom I edycji Wojewódzkiego Konkursu na MEM profilaktyczny:  „Świadomy cyberzagrożeń – bezpieczny w realu”.

W dniu 13.06.2024r. w siedzibie Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej  w Rzeszowie, odbyła się gala wręczenia nagród laureatom I edycji Wojewódzkiego Konkursu na MEM profilaktyczny: „Świadomy cyberzagrożeń – bezpieczny w realu”, którego celem była edukacja i uwrażliwienie na właściwe zachowania w sieci oraz kształtowanie umiejętności i nawyku wyboru bezpiecznych zachowań przez młodzież podczas korzystania z Internetu.

W konkursie wzięli udział uczniowie szkół ponadpodstawowych do 18 roku życia, gdzie jury spośród 20 prac wyłoniło trzy najlepsze prace. Autorem jednej z nich jest Kamil Mioduchowski uczeń kl. 2TI (5 – letnie technikum w zawodzie informatyk) Zespołu Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie. Jest to kolejny sukces związany z umiejętnościami graficznymi naszego ucznia, świadczący o dużych umiejętnościach, bogatej wyobraźni i bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym.

Nagrody laureatom wręczali: Zastępca Dyrektora Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie Pani Ewelina Bembenek, Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie mł. insp. Marta Tabasz – Rygiel, zastępca Naczelnika Wydziału Łączności i Informatyki Komendy Wojewódzkiej w Rzeszowie Pan Krzysztof Biel.

Składamy serdeczne gratulacje laureatowi i życzymy dalszych sukcesów. Opiekę nad uczniem pełniła Pani Renata Potoczna – Smaroń.