Szkolna liga Lekkoatletyczna

Zawody sportowe Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej w Rzeszowie.

Dnia 26.09.2024r. na stadionie „Resovii” Rzeszów odbyły się pierwsze w tym roku szkolnym zawody sportowe w ramach Licealiady a była to Szkolna liga Lekkoatletyczna. W imprezie tej udział wzięli uczniowie naszej szkoły. Reprezentacja dziewczyn pod okiem Pana Bartłomieja Walusa wystąpiła w składzie: Patrycja Flisak, Julia Radoń, Wiktoria Bujdasz (100m), Aleksandra Niedzielska, Iwona Czajkowska, Faustyna Martowicz (800m), Anna Gierula, Weronika Zielińska, Kaja Trzyna (skok w dal), Aleksandra Szewczyk, Patrycja Pękalska, Nikola Bielec (pchnięcie kulą).Natomiast w skład drużyny chłopców weszli: Krystian Skarbiński, Krystian Skubisz, Mateusz Kij (100m), Bartosz Chrapek, Krzysztof Pustelnik, Radosław Domin (800m), Krystian Skubisz (200m), Maciej Sarnicki, Filip Piątek, Dominik Karaś (skok w dal), Rafał Buczyk (skok wzwyż), Mateusz Szerszeń, Hieronim Tworzydło, Robert Jandziś, (pchnięcie kulą). Opiekunem zespołu jest Pan Marek Paściak.Na ostateczne wyniki rywalizacji trzeba jeszcze zaczekać, ale obu drużynom należą się słowa podziękowania za walkę do końca i poświęcenie. Gratulujemy młodzieży oraz opiekunom i czekamy na kolejne sportowe sukcesy.