Szkolny etap Powiatowego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej

W dniu 20 października 2023 roku w Zespole Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie odbył się szkolny etap Powiatowego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej, którego organizatorem jest Zespół Szkół w Sokołowie Małopolskim. To projekt finansowany przez Narodowy Bank Polski w ramach programu edukacja ekonomiczna. Głównym celem konkursu jest wzrost zainteresowania uczniów problematyką z zakresu ekonomii co ma ogromny wpływ na pobudzenie postaw przedsiębiorczych czy kształtowanie odpowiedzialności przy podejmowaniu decyzji finansowych.

Do konkursu mogli przystąpić chętni uczniowie szkół ponadpodstawowych powiatu Rzeszowskiego. Etap szkolny konkursu polegał na wypełnieniu testu składającego się z 25 pytań zamkniętych w czasie 45 minut.Wszystkim uczestnikom dziękujemy za odwagę i za chęci w zdobywaniu nowych doświadczeń. Gratulujemy tym, co osiągnęli najwyższe wyniki na etapie szkolnym konkursu: Patryk Trzyna – 5THLa, Eliza Tyka – 2TL, Aleksandra Gierula – 4THL oraz Nikola Bielec – 2TH. Wiedza, którą zdobyli poprzez uczestnictwo w konkursie zwiększy ich świadomość i na pewno przyda się w dalszej edukacji czy pracy zawodowej.

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwały Pani Agnieszka Smaroń oraz Pani Renata Łybacka.