"Szkolny etap XV Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej”.

W dniu 20 października 2023 roku w Zespole Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie odbył się szkolny etap XV Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. Głównym celem konkursu było pobudzanie i rozwijanie zainteresowań uczniów szkół ponadpodstawowych problematyką logistyczną, poszerzenie wiedzy logistycznej uczniów w ramach nieobowiązkowej ścieżki edukacyjnej, ocena stopnia przyswojenia treści kształcenia zawartych w podstawach programowych zawodów technik logistyk i technik spedytor, wsparcie dydaktyki formami rywalizacji i rankingu wiedzy, motywowanie do kontynuacji kształcenia na studiach wyższych, wzmacnianie sylwetek uczestników Olimpiady w procesach rekrutacji do pracy zawodowej oraz w ubieganiu się o kontynuację nauki w szkołach.

Konkurs przeznaczony był dla chętnych uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Dynowie. Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test on-line składający się z 25 pytań. Wyniki poznamy w późniejszym terminie. Nad prawidłowym przebiegiem rywalizacji czuwały Pani Renata Łybacka, Pani Agnieszka Smaroń  oraz Pani Anna Kałamucka.