Uroczysta akademia z okazji 105. rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości i 22. rocznicy nadania Zespołowi Szkół Zawodowych w Dynowie imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

W dniu 10 listopada 2023r. w sali gimnastycznej zgromadziła się społeczność szkolna aby uczcić  105. rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości  i 22. rocznicę nadania szkole imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Odbyło się także wspólne odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego”, tym samym cała społeczność szkolna włączyła się w akcję „Szkoła do hymnu”. Zespół artystyczny przygotowany przez Panią Annę Dudę, Panią Agnieszkę Budzyńską i Panią Izabelę Jach przedstawił bardzo piękny program patriotyczno – religijny, a podsumowania dokonała Pani Dyrektor Halina Cygan.  W tym dniu obchodzimy także 22. rocznicę nadania naszej szkole imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego. W programie artystycznym było bardzo dużo nawiązanie do naszego Patrona Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Jego nauki, posłannictwa…... Cała uroczystość miała bardzo podniosły i uroczysty charakter. W uroczystej akademii wziął także udział Pan Stanisław TymowiczPrezes Stowarzyszenia  Przyjaciół Zespołu Szkół Zawodowych w Dynowie.