Uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych.

W dniu 17 września 2024r. w sali gimnastycznej odbyła się uroczystość ślubowania klas pierwszych. Na początku miało miejsce krótkie powitanie przez konferansjerów: Dyrektora szkoły Pani Haliny Cygan, Prezesa Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Zawodowych w Dynowie Pana Stanisława Tymowicza, wicedyrektora szkoły Pana Piotra Zdeba, Kierownika szkolenia praktycznego Pana Marcina Kałamuckiego, przedstawiciela Rady Rodziców Pani Moniki Karaś, nauczycieli i uczniów, w tym szczególnie uczniów klas pierwszych.

Następnie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego pod opieką Pani Agnieszki Kędzierskiej, Pani Anny Dudy, Pani Barbary Ślemp i Pana Grzegorza Pietrykowskiego przygotowali krótki montaż słowno – muzyczny. Po jego zakończeniu przedstawiciele wszystkich klas pierwszych złożyli przy udziale pocztu sztandarowego uroczyste ślubowanie. Akt ślubowania przekazano Pani Dyrektor szkoły Halinie Cygan, która poprzez wręczenie legitymacji szkolnych przedstawicielom klas “symbolicznie” pasowała pierwszoklasistów na uczniów ZSzZ w Dynowie”.

Opiekunami pocztu sztandarowego są: Pani Izabela Jach, Pani Karolina Prokop, Pani Kinga Ziaja. Pani Dyrektor w swoim wystąpieniu pogratulowała pierwszoklasistom oraz  zapewniła, że wszyscy dołożą starań, aby w szkole czuli się bezpiecznie, a nauka nie była tylko obowiązkiem ale i przyjemnością. Cała uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze, a po jej zakończeniu wszystkie klasy wykonały pamiątkowe zdjęcia.