Uroczystości pogrzebowe Dyrektora ZSE w Rzeszowie śp. Stanisława Sienko.

Uroczystości pogrzebowe Dyrektora ZSE w Rzeszowie śp. Stanisława Sienko.

20 maja 2024 r. o 13.00 z Katedrze Rzeszowskiej rozpoczęła się msza pogrzebowa w intencji zmarłego śp. Stanisława Sienko. Pod koniec nabożeństwa zostały skierowane do Rodziny zmarłego słowa współczucia i żalu; w  imieniu JE ks. biskupa Kazimierza Górnego przez – ks. sekretarza Wiesława Matyskiewicza, przez wicedyrektora Zespołu Szkół Elektronicznych w Rzeszowie – p. Małgorzatę Nowosielską  i proboszcza Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rzeszowie – ks. Krzysztofa Gołąbka, oraz podziękowanie dla zgromadzonych przez szwagra zmarłego ks. Piotra Łyska.

Po nabożeństwo trumna ze zmarłym została odprowadzona na cmentarz komunalny w Wilkowyji gdzie słowa pożegnania wygłosił Prezydent Rzeszowa –  p. Konrad Fiołek.

Zespół Szkół Zawodowych w Dynowie i Stowarzyszenie Przyjaciół ZSzZ w Dynowie reprezentowali; Dyrektor – p.Halina Cygan  i Prezes – p. Stanisław Tymowicz , a Towarzystwo Sportowe Dynovia Prezes – p. Zbigniew Duchniak.