VIII ogólnopolska akcjia  "Sprzątamy dla Polski”.

Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie uczestniczyli w VIII ogólnopolskiej akcji  “Sprzątamy dla Polski”.

W dniu 3 października 2024r. uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie włączyli się w VIII ogólnopolską akcję “Sprzątamy dla Polski”. Uczniowie i nauczyciele, zainspirowani ideą troski o środowisko, wspólnie zbierali odpady w okolicach szkoły oraz na trasie ze szkoły do zajezdni autobusowej. Celem akcji było nie tylko oczyszczenie lokalnych terenów, ale również podniesienie świadomości ekologicznej młodzieży. Zaangażowanie uczestników przyczyniło się do upiększenia okolicy oraz promowania odpowiedzialności za naturalne zasoby. Szkoła dumnie kontynuuje tradycję aktywnego udziału w działaniach na rzecz ochrony przyrody. W akcji wzięli udział uczniowie klasy 1THI ( technik handlowiec i technik informatyk pięcioletniego technikum). W aktywny sposób włączyli się również nasi nauczyciele Pani Agnieszka Smaroń, Pani Honorata Mikoś, Pan Bartłomiej Walus, szkolnym organizatorem akcji był Pan Paweł Siwulec. Podczas akcji, na trasie od szkoły w kierunku dworca autobusowego i parkingu miejskiego, udało się zebrać kilkanaście worków śmieci. Dzięki takiej akcji nasza okolica będzie czysta i zadbana.