Wojewódzkiego Konkursu Podkarpacka Tęcza pod hasłem: BAJKOWE PODKARPACIE

Wojewódzkiego Konkursu Podkarpacka Tęcza  pod hasłem:  BAJKOWE PODKARPACIE
  1. Zespół Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie uprzejmie informuje, że w dniu 13 kwietnia 2023r., organizuje XXIII edycję Wojewódzkiego Konkursu Podkarpacka Tęcza pod hasłem: „Bajkowe Podkarpacie”.

Szczegóły w regulaminie konkursu.

1. Dodatkowe informacje można uzyskać na stronie internetowej www.zsz-dynow.net  lub za pośrednictwem sekretariatu szkoły (osoby odpowiedzialne: dyrektor p. Halina Cygan,  wicedyrektor p. Piotr Zdeb, p. Beata Irzyk – telefonicznie (16) 652 10 45
    albo mailto:dynowzsz@poczta.onet.pl

Terminarz

1. Opisane prace plastyczne, fotograficzne i informatyczne wraz z kartą zgłoszenia,

oświadczeniem rodzica/opiekun/ucznia, a także zgodą na wykorzystanie wizerunku

(kategoria fotograficzna), należy przesłać lub podać organizatorom do 22.03.2023r. (środa)

– liczy się data stempla pocztowego.

1. Wyniki konkursu zostaną umieszczone na stronie internetowej szkoły  www.zsz-dynow.net .
  2. Gala rozdania nagród, połączona z wręczeniem dyplomów i nagród uczestnikom we wszystkich kategoriach, odbędzie się 13.04.2023r. (czwartek) w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowiegodz.10.00.

Regulamin  …pdf

Kartą zgłoszenia ..doc, ..pdf