WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 1TI

Dnia 5 czerwca 2023 roku uczniowie klasy 1TI (technik informatyk) udali się do Rzeszowa do Multikina na seans ,,Szybkich i wściekłych 10’’. Uczniowie sami w wyniku głosowania wybrali film, który chcieli obejrzeć. ,,Szybcy i wściekli 10’’ to film sensacyjny pełen zaskakujących zwrotów akcji i brawurowych wyścigów samochodowych. Jednak pod fasadą lekkiego w odbiorze dzieła kryje się głębszy sens. Film ma bardzo pozytywne przesłanie dla młodzieży, pokazuje, że najważniejsze wartości w życiu każdego człowieka to rodzina, przyjaźń, honor. Główny bohater serii ,,Szybcy i wściekli’’ przede wszystkich broni swoją rodzinę, zarówno tą biologiczną, jak i stworzoną przez siebie i opartą na silnych więzach przyjaźni. Po udanym seansie uczniowie mieli czas wolny na zjedzenie posiłku i zrobienie zakupów na terenie galerii Millenium Hall, po czym wszyscy w dobrych humorach powrócili do Dynowa.

Wycieczka miała na celu zintegrować uczniów, którzy lepiej poznali swoje zainteresowania i spędzili miło czas we własnym gronie poza szkolną ławką. Dziękujemy Dyrekcji za zgodę na wyjazd. Opiekunami wycieczki były: Pani Izabela Jach i Pani Karolina Bal.