WYDARZENIE – „POPOŁUDNIE Z FILMEM”

WYDARZENIE – „POPOŁUDNIE Z FILMEM” ZORGANIZOWANE PRZEZ CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH W DYNOWIE DLA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO, POCZTU SZTANDAROWEGO SZKOŁY I SZKOLNEGO KOŁA CARITAS W RAMACH PROJEKTU „SZKOLNE AKCJE – INSPIRACJE” SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W dniu 20 października 2023 r. grupa uczniów Zespołu Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie pracująca w Samorządzie Uczniowskim, a także reprezentująca Poczet Sztandarowy Szkoły oraz Szkolne Koło Caritas zgromadziła się późnym popołudniem w sali A105 na pokaz filmowy zorganizowany w ramach projektu „Szkolne Akcje – Inspiracje” Samorządu Uczniowskiego pod patronatem Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Zawodowych w Dynowie.

Na wstępie młodzież obejrzała inspirujący film opisujący historię chłopca i jego dziadka, który przeżył pobyt w obozie Auschwitz podczas II wojny światowej pt. „Numer na przedramieniu mojego dziadka”, potem film opisujący historię życia patrona szkoły pt. „Prorok”, a następnie film wybrany przez młodzież. Seans filmowy przebiegał w miłym klimacie. Młodzież miała okazję zrelaksować się i zacieśnić więzy koleżeńskie w swobodnej atmosferze. W trakcie przerwy, opiekunowie grupy przygotowali poczęstunek dla uczniów. Zorganizowany w ramach projektu „Pokaz filmowy” był nagrodą dla osób pracujących na rzecz Zespołu Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie. Nad przebiegiem akcji czuwali Państwo: Bal Karolina, Jach Izabela, ks. Majchrowicz Dominik, Prokop Karolina oraz Katarzyna Marcinek i Piotr Marcinek.

W imieniu uczestników imprezy dziękujemy Pani Dyrektor Halinie Cygan za udostępnienie „sali kinowej” na terenie szkoły oraz Stowarzyszeniu Przyjaciół Zespołu Szkół Zawodowych w Dynowie za współudział w akcji.