WYJAZD INTEGRACYJNY KLASY 4TI DO KINA.

W dniu 22 marca 2024 roku uczniowie klasy 4TI (5 – letnie technikum w zawodzie technik informatyk w Zespole Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie) wraz z opiekunkami – Panią Bogusławą Pinkowicz i Panią Katarzyną Stpiczyńską wyjechali na jednodniową wycieczkę do Rzeszowa, do Multikina w Galerii Millenium Hall na projekcję filmu pt. „Budda. Dzieciak’98”.  Ten obraz to emocjonująca i wypełniona pasją do motoryzacji „przejażdżka” przez życiowe trudności, osiągnięcia i działalność jednego z najpopularniejszych aktualnie polskich influencerów Kamila Labuddy znanego w Internecie jako “BUDDA”. To film o tym, jak skutecznie tworzyć w Internecie i jak zarabiać w social mediach. Budda opowiada o blaskach i cieniach aktywności w sieci. Zdradza, jakich błędów nie popełniać i czego unikać.Dziś każde z kont Kamila na Instagramie i Youtube’ie śledzi ponad 2 miliony osób. Zabawa lifestylem oraz motoryzacją w bardzo szerokim spektrum doprowadziła do nagrań w różnych zakątkach świata. Ekipa najlepszych ujęć szukała m. in. w Czarnobylu, a także w Stanach Zjednoczonych, Rumunii czy Bośni i Hercegowinie. To niezwykle inspirująca, uniwersalna opowieść o sile charakteru, determinacji w spełnianiu marzeń, ale i ogromnym potencjale branży YouTube oraz możliwościach, które są w niej ukryte. Film bardzo zaciekawił młodzież, o czym świadczyły szczere brawa po jego projekcji. Dziękujemy serdecznie Dyrekcji szkoły za umożliwienie realizacji wyjazdu.