Wyniki Olimpiady OLIMP SCHOOL 2024.

Uczniowie naszej szkoły, którzy zmierzyli się z zadaniami XIII Edycji Olimpiady Ogólnopolskiej z Języka Polskiego w kwietniu 2024 roku, wraz z wynikami punktowymi otrzymali pamiątkowe dyplomy uczestnictwa.

Najlepszy wynik osiągnęła Roksana Skrabut – uczennica klasy 3THL – zajmując 18 miejsce wśród 367 uczniów w Polsce w konkursie pt. „Życie i twórczość Adama Mickiewicza”. Serdecznie gratulujemy! Pozostali uczestnicy konkursów w trzech kategoriach („Mitologia Greków i Rzymian”, „Życie i twórczość Adama Mickiewicza”, „Literatura wojny i okupacji”) to: Karol Kufel (kl. 3THL), Bernadeta Tymowicz (kl. 3THL), Alicja Kowal (kl. 3THL), Martyna Potoczna (kl.5TIa), Emilia Żurowska (kl. 3THL), Jan Kulasa (kl. 2TPS), Piotr Kopacki (kl. 5THLa), Łucja Kita (kl. 3THL), Eliza Tyka (kl.2TL), Kacper Rogosz (kl. 2TL), Piotr Brożyna (kl. 1TPS). Dziękujemy za udział w olimpiadzie i zachęcamy do kolejnych prób za rok. Olimpiadę przeprowadziły: Pani Anna Duda i Pani Katarzyna Stpiczyńska.