Wyzwanie przyjęte - Wsparcie akcji #projekt3333 - Przez Polskę dla Serca i Krwi.

Wsparcie akcji #projekt3333 – Przez Polskę dla Serca i Krwi.

Zespół Szkół Zawodowych im. Kardynała  Stefana Wyszyńskiego w Dynowie został nominowany do #challange3333, czyli wyzwania, które ma na celu wsparcie akcji #projekt3333 – Przez Polskę dla Serca i Krwi. Challenge polega na przebiegnięciu 3333 metrów i wpłaty symbolicznej kwoty na stronie charytatywnej zbiórki. W ten piękny poniedziałkowy poranek, tj. 9.09.2024r., do wyzwania, pod opieką p. Bartłomieja Walusa, przystąpili uczniowie klas pierwszych oraz uczennice klasy 3TH i 3TPS, reprezentując Zespół Szkół Zawodowych im. Kardynała  Stefana Wyszyńskiego w Dynowie. Zadanie zostało wzorowo wykonane.

Dziękuję za nominację #challenge3333 to wyzwanie, które ma na celu wsparcie akcji #projekt3333 – Przez Polskę dla Serca i Krwi gdzie do pokonania jest 3333 km. Ty również możesz symbolicznie przyłączyć się do tego wydarzenia.
Jak?
Przebiegnij, przemaszeruj, przejedź rowerem, na hulajnodze lub na rolkach dokładnie 3333 metry, wpłać na stronę charytatywnej zbiórki (https://zrzutka.pl/projekt3333) minimum 13 zł 33 gr. Wrzuć film, zdjęcie, lub mapkę z pokonanej trasy. Nominuj do akcji swoich znajomych Nominowani mają 72 godziny na wykonanie zadania i nominowanie swoich znajomych.
To bardzo proste zadanie!
Możesz pomóc, pokazać że aktywność fizyczna nie jest Ci obca i dołączyć wirtualnie do sztafety #projekt3333 w której biegniemy i zbieramy 200 000 zł na Stasia Pecki i Emilki Zięby.

Do dalszych wyzwań szkoła nominowała:

Szkolne Koło „Caritas” w  Szkole Podstawowej nr 1 w Dynowie,

Szkolne Koło „Caritas” w Zespole Szkół Zawodowych im. Kardynała  Stefana Wyszyńskiego w Dynowie

OSP Dynów.