Zawody sportowe Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej Chłopców w Stalowej Woli.

27 maja 2024r. na stadionie w Stalowej Woli odbył się Finał Wojewódzki w ramach Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej. Był to intensywny dzień w wykonaniu naszych sportowców ponieważ w tym samym dniu odbywały się równolegle rozgrywki powiatowe w piłce nożnej chłopców. Nasza reprezentacja pod okiem Pana Marka Paściaka wywalczyła w nim X miejsce. Warto nadmienić że wynik mógłby być zdecydowanie lepszy gdyby nie absencja kilku czołowych zawodników spowodowana kontuzjami, chorobami oraz szkolnymi wycieczkami.

Ostatecznie w skład drużyny weszli: Oliwier Halko, Krystian Skarbiński, Dominik Karaś (100m), Bartosz Chrapek, Krzysztof Pustelnik, Radosław Domin (800m), Filip Piątek, Maciej Sarnicki, Marcin Pudysz (skok w dal), Hieronim Tworzydło, Mateusz Szerszeń, Robert Jandziś  (pchnięcie kulą) oraz sztafeta 4x100m Oliwier Halko, Maciej Sarnicki, Krystian Skarbiński i Dominik Karaś. Drużynie i opiekunowi serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne sportowe sukcesy.