Zmarł śp. Sienko Stanisław

Śp. Stanisław Sienko urodził się 14 września 1960 roku w Dynowie –  absolwent Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Od 1989 do 2004 roku był Dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 1 w Dynowie i nauczycielem chemii w Zespole Szkół Zawodowych w Dynowie, a od 1999 do 2004 r. Dyrektorem Zespołu Szkół w Dynowie w związku z reformą (szkoła podstawowa + gimnazjum).

Po przeniesieniu się do Rzeszowa był Dyrektorem Wydziału Edukacji , Sekretarzem miasta i przez 14 lat był zastępcą Prezydenta Rzeszowa do 2021r. Później został zastępcą Dyrektora Laboratorium w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji, a od roku 2021 po wygranym  konkursie objął stanowisko Dyrektora Zespołu Szkół Elektronicznych w Rzeszowie.

Zmarł 16 maja 2024 roku.