Etap szkolny Ogólnopolskiego Konkursu z języka angielskiego „Forget me not”.

Dnia 17.04.2024r. w auli szkolnej grupa 17 uczniów Zespołu Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie, zmierzyła się z pytaniami Ogólnopolskiego Konkursu z języka angielskiego „Forget me not” pod patronatem czasopisma “Języki Obce w Szkole” zorganizowanym przez Centrum  Edukacji Filotimo. Konkurs miał na celu promowanie  krótkich opowiadań, piosenek i sentencji anglojęzycznych ,stworzenie uczniom możliwości sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności z języka angielskiego oraz podniesienie samooceny uczniów. Konkurs miał formę testu. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 17 maja 2024 r. Dziękujemy uczniom za udział w wydarzeniu. Opiekunami konkursu była Pani Karolina Prokop i Pani Kinga Ziaja.