Kampania wyborcza do SU

Do dnia 19 września odbyła się w naszej szkole kampania wyborcza do samorządu uczniowskiego. Kandydaci rywalizowali o stanowiska przewodniczącego, zastępcy oraz skarbnika i sekretarza, prezentując swoje pomysły na rozwój szkolnych inicjatyw. Korytarze ozdobione były plakatami wyborczymi, a uczniowie otrzymywali ulotki z programami. Podczas przerw odbywały się spotkania i rozmowy z kandydatami, którzy chętnie odpowiadali na pytania kolegów. W środę zorganizowano debatę, podczas której każdy kandydat miał okazję zaprezentować swoje poglądy. Podczas zorganizowanej debaty, uczniowie zostali zapoznani z ordynacją wyborczą do samorządu uczniowskiego oraz praw i obowiązków każdego z członków tej instytucji. Głosowanie odbyło się w piątek, a wyniki zostaną ogłoszone po przeliczeniu głosów.