SPOT PROMUJĄCY POWIAT RZESZOWSKI

„TEAM” Z ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W DYNOWIE NAGRAŁ SPOT PROMUJĄCY POWIAT RZESZOWSKI

W dniu 07.10.2024r. na zaproszenie p. Krzysztofa Jarosza Starosty Rzeszowskiego ,szóstka” uczniów Zespołu Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie uczestniczyła w warsztatach dziennikarskich prowadzonych przez doradcę i eksperta medialnego p. Adama Mokrzyckiego.

Celem warsztatów było nabycie przez uczestników umiejętności publicznego występowania przed kamerą, autoprezentacji i operowania głosem, a w efekcie przygotowanie się do nagrania radiowego spotu reklamowego promującego Powiat Rzeszowski. Uczestnicy warsztatów w składzie: Justyna Kuś, Sylwia Leśniak, Sara Pyra, Miłosz Milczanowski z klasy 2TL oraz Kamil Mioduchowski z klasy 3TI i Kacper Opałka z klasy 5THL najpierw jeszcze w szkole wymyślili spot reklamowy, który został zaakceptowany przez pracowników Starostwa Powiatowego w Rzeszowie, a następnie dzięki profesjonalnym wskazówkom p. Adama Mokrzyckiego świetnie poradzili sobie z jego nagraniem w studiu Radia ESKA w Rzeszowie. Udział w warsztatach i nagranie spotu reklamowego było niecodziennym wydarzeniem dla wszystkich uczestników. Towarzyszący uczniom opiekunowie: p. Katarzyna Marcinek, p. Wojciech Hamerla i p. Piotr Marcinek również zdobyli nowe doświadczenie medialne, a także mieli satysfakcję, że zachęceni przez nich do współpracy uczniowie pokazali, że są odważnymi młodymi ludźmi, mającymi świetne pomysły i godnie promują Zespół Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie w środowisku lokalnym i w Powiecie Rzeszowskim.

W imieniu uczestników warsztatów dziękujemy p. Krzysztofowi Jaroszowi Staroście Rzeszowskiemu za zaproszenie do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu oraz  przygotowanie dla wszystkich specjalnych podziękowań. Na ręce p. Tomasza Pajęckiego Dyrektora Wydziału Współpracy Gospodarczej i Medialnej Starostwa Powiatowego w Rzeszowie i p. Joanny Nierody zastępcy Dyrektora Wydziału Współpracy Gospodarczej i Medialnej Starostwa Powiatowego w Rzeszowie składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich którzy przygotowali warsztaty oraz stworzyli przyjazną atmosferę jego uczestnikom. Specjalne podziękowania kierujemy do p. Adama Mokrzyckiego za profesjonalne przeprowadzenie warsztatów i nieocenioną pomoc przy nagraniu spotu reklamowego w Radiu ESKA w Rzeszowie. Dziękujemy także p. Dyrektor Halinie Cygan za umożliwienie uczniom i nauczycielom udziału w tym wydarzeniu.                                                                                         Katarzyna Marcinek, Wojciech Hamerla, Piotr Marcinek