V edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym

Dnia 10 października 2024 r. w Zespole Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie miał miejsce szkolny etap V edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym ,,Wybieram wybory’’ organizowanego przez Państwową Komisję Wyborczą i Krajowe Biuro Wyborcze. Celem konkursu jest upowszechnienie wiedzy na temat prawa wyborczego wśród uczniów, propagowanie idei brania udziału w wyborach oraz świadomego uczestnictwa w procesie wyborczym. Konkurs mający formę testu wiedzy został uroczyście rozpoczęty przez Panią Dyrektor Halinę Cygan, odbywał się zaś pod nadzorem gościa specjalnego, Pani Katarzyny Szczepanik, reprezentantki Krajowego Biura Wyborczego Delegatury w Rzeszowie oraz Szkolnej Komisji Konkursowej w składzie: Pani Izabela Jach, Pani Karolina Bal i Pani Agnieszka Budzyńska.

W konkursie naszą szkołę reprezentowali: Kacper Ryndak (kl. 3TI), Piotr Nowak (kl. 3TI), Tomasz Fień (kl. 3TI), Dominik Karaś (kl. 3TI), Michał Karaś (kl. 3TI), Bartosz Chrapek (kl. 3TI), Kacper Rogosz (kl. 3TL), Patryk Rybka (kl. 4THL) oraz Emilia Żurowska (kl. 4THL). Uczniom dziękujemy za zaangażowanie. Wyniki konkursu poznamy w późniejszym terminie