Uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych.

W dniu 27 września 2023r. w sali gimnastycznej odbyła się uroczystość ślubowania klas pierwszych. Na początku miało miejsce krótkie powitanie przez konferansjerów: Dyrektora szkoły Pani Haliny Cygan, Prezesa Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Zawodowych w Dynowie Pana Stanisława Tymowicza, Wicedyrektora szkoły Pana Piotra Zdeba, Kierownika szkolenia praktycznego Pana Marcina Kałamuckiego, Przedstawiciela Rady Rodziców Pani Anny Kopackiej nauczycieli i uczniów, w tym szczególnie uczniów klas pierwszych. Następnie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego pod opieką Pani Renaty Mazur, Pani Magdaleny Wolańskiej we współpracy z: Panią Beatą Irzyk, Panem Bogdanem Sieńko i Panią Kingą Ziają przygotowali krótki montaż słowno – muzyczny. Po jego zakończeniu przedstawiciele wszystkich klas pierwszych złożyli przy udziale pocztu sztandarowego uroczyste ślubowanie. Akt ślubowania przekazano Pani Dyrektor szkoły Halinie Cygan, która poprzez wręczenie legitymacji szkolnych przedstawicielom klas “symbolicznie” pasowała pierwszoklasistów na uczniów ZSzZ w Dynowie”.   Opiekunami pocztu sztandarowego są: Pani Karolina Prokop i Pani Kinga Ziaja.

Pani Dyrektor w swoim wystąpieniu pogratulowała pierwszoklasistom oraz zapewniła, że wszyscy dołożą starań, aby w szkole czuli się bezpiecznie, a nauka nie była tylko obowiązkiem ale i przyjemnością. Cała uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze, a w jej trakcie Pani Dyrektor Halina Cygan, na ręce byłego Dyrektora szkoły Pana Stanisława Tymowicza złożyła podziękowania za wieloletnią pracę na rzecz rozwoju szkoły, przekazując kosz kwiatów, za które serdecznie podziękował i prosił aby zostały w szkole bowiem będą także wyrazem uznania za pięknie przeprowadzony i zorganizowany jubileusz 60-lecia.

Po jej zakończeniu wszystkie klasy wykonały pamiątkowe zdjęcia.